CZY WIESZ ŻE,  kiedy komórki w Twoim ciele są atakowane przez wirusy albo nieprzyjazne bakterie, to wiedzą jak odpowiedzieć, żeby się obronić?
Jeśli jednak są osłabione albo poległy w bitwie to wtedy muszą wysłać sygnał o pomoc.
CZY WIESZ ŻE, Molekuły Sygnalizacyjne Redox produkowane przez nasze własne komórki przewodzą i wzmacniają ten sygnał, tak aby zasoby naturalne organizmu były wzywane do wzmożonych działań na rzecz zagrożonych komórek?
CZY WIESZ ŻE, możemy zdecydowanie zwiększyć zdolność naszych komórek do obrony przed wirusami i infekcjami, uzupełniając własne dostawy cząsteczek Molekuł Sygnalizujących Redox za pomocą ASEA?  Jeśli mamy obniżoną wewnętrzną produkcję tych cząsteczek (ponieważ produkcja naturalnie spada wraz ze starzeniem się, zanieczyszczeniem środowiska,
stresem i złą dietą), nasz organizm jest mniej zdolny do obrony.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 1. 1
  Dla kogo jest ASEA?

  ASEA zmienia życie ludzi na całym świecie, od ultra elitarnych sportowców wytrzymałościowych, którzy nieustannie doprowadzają swoje ciało do granic możliwości, do ludzi  którzy po prostu chcą lepiej zatroszczyć się o swoje zdrowie. ASEA  przynosi korzyść zdrowotną każdemu na każdym etapie. ASEA jest pierwszym i jedynym produktem zawierającym Molekuły Sygnalizujące Redox. Nasze komórki wiedzą jak o siebie zadbać, potrzebują tylko troszkę dodatkowej pomocy. Pytanie – Jak ważne jest dla ciebie zdrowie?

 2. 2
  Jaka jest zalecana dawka?

  Bardzo ważne jest, żeby spożywać ASEA z pojemników z tworzywa sztucznego lub szkła. Metal powoduje rozpuszczanie i denaturację cząsteczek. Nie wolno pić ASEA z bezpośrednio z butelki. W pierwszym miesiącu, zalecane jest spożycie 60 ml rano po wstaniu oraz 60 ml wieczorem zanim pójdziesz do łóżka. Istotna jest spójność podczas spożywania ASEA (o tych samych porach). Jeśli masz ponad 50 lat lub masz poważne problemy zdrowotne, można kontynuować tą dawkę lub podnieść do 240 ml dziennie. Im jesteśmy starsi, tym niższe ilości Molekuł sygnalizujących Redox produkuje organizm. Aby uzyskać najlepsze wyniki, spożyj ASEA w ciągu miesiąca od otwarcia.

 3. 3
  ASEA powinna być spożywana na pusty żołądek?

  Zaleca się pić ASEA na czczo, uzyskując przewagę dla twojego ciała, aby zapewnić maksymalne i szybkie wchłanianie do komórek. Jednak jeśli masz wrażliwy żołądek może być lepiej jeśli poczekasz do śniadania, a następnie wypijesz ASEA. w tym przypadku zamiast pić dwa razy dziennie, należy pić więcej razy, ale mniejszą ilość, przy zachowaniu dziennej proporcji. Nie mieszaj ASEA z niczym

 4. 4
  Czy mogę mieszać ASEA z jedzeniem i piciem?

  Nie należy mieszać ASEA z innymi produktami, ponieważ zakłóci to równowagę cząsteczek i staną się nieaktywne.

 5. 5
  Czy ASEA powinna być przechowywana w lodówce?

  Nie ma potrzeby przechowywać ASEA w lodówce. Nie jest wrażliwa na bardzo wysokie i bardzo niskie temperatury. Jeśli ASEA zamarznie , całkowicie odmrozić naturalnie i pić jak zwykle.

 6. 6
  Czy można przedawkować ASEA?

  ASEA jest nietoksyczna, a więc nie ma ryzyka przedawkowania. W rzeczywistości jest bezpieczniejsza od wody z kranu, wody mineralnej lub alkalicznej. Prawdopodobnie nie znajdziemy na ziemi nic bezpieczniejszego od ASEA. Jest to produkt sprawdzony, bezpieczny dla wszystkich tkanek i narządów całego ciała. ASEA zwiększa skuteczność poszczególnych przekaźników wiadomości w organizmie takich jak hormony, insulina, adrenalina itp.  Jest bezpieczna dla dzieci w każdym wieku.

 7. 7
  Czy ASEA neutralizuje toksyny?

  U niektórych osób mogą wystąpić objawy związane z detoksykacją, takie jak: luźne stolce, częste ruchy jelit, brak energii lub złe samopoczucie. Efekty te mogą nastąpić na skutek detoksykacji natychmiast lub 3-4 tygodnie po rozpoczęciu spożycia. Objawy mogą trwać kilka tygodni, w zależności od ilości toksyn, które organizm nagromadził. Zaleca się pić więcej wody, w tym czasie ciało stara się usunąć toksyny z organizmu, musisz mu pomóc w tym procesie. W niektórych skrajnych przypadkach, lepiej pić mniejsze porcje ASEA, a potem stopniowo je zwiększać. Nie zatrzymuj spożycia ASEA.

 8. 8
  Dlaczego ASEA ma zły smak?

  Smak ASEA określa oddziałują procesy chemiczne zachodzące w organizmie. Indywidualne gusta są różne. Niektórzy mówią że smakuje jak „krystalicznie czysta woda”, a inni „jak woda z basenu”. Silny aromat może oznaczać, że istnieje niedobór tych cząsteczek. Większość osób doświadcza bardziej przyjemnego smaku po 3-4 tygodniach picia ASEA.

 9. 9
  Czy ASEA jest bezpieczna dla sportowców?

  Molekuły Sydnalizujące Redox przekładają się na zdolności fizyczne, dlatego mnóstwo sportowców, medalistów olimpijskich używa właśnie ASEA, aby bić dotychczasowe rekordy. Zwiększa się wytrzymałość na zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększa się odczuwalna siła, szybkość regeneracji po treningach i mentalna wytrzymałość. Większość sportowców używa ASEA 120 ml 30-60 minut przed intensywnymi ćwiczeniami, a następnie 60 ml po, aby pomóc szybciej zregenerować się.