Co to są Molekuły Sygnalizujące Redoks?

Ten krótki film udziela pełnej odpowiedzi co to są Cząsteczki Sygnalizujące Redoks, skąd się biorą i jaka jest ich rola w organizmie.

ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redoks, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze – są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu.

Jak już wiesz czym są Molekuły Sygnalizujące Redox, zobacz, co możesz zrobić z tą informacją.

Nowatorska, opatentowana technologia ustabilizowanych Molekuł Sygnalizujących Redoks,
to szansa dla wielu przedsiębiorczych osób do zbudowania pasywnego dochodu
w oparciu o sieć prosumencką firmy ASEA.To niszowy projekt na rynku ekonomii, handlu i biznesu.
Szczegóły prezentuje ten krótki film.

Historia ASEA

Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat założycieli firmy ASEA (Vertis Norton, Tyler Norton i James Pack).

Dowiedz się jak doszło do przełomowego odkrycia ustabiizowanych Molekuł Sygnalizujących Redox oraz jak doszło do założenia firmy ASEA.

Zapraszamy serdecznie!

Asea oraz badania naukowe

Na temat Molekuł Sygnalizujących Redox przyznano już dwie Nagrody Nobla a na temat wpływu tych niezwykłych molekuł powstało do tej pory ponad 10,000 prac naukowych.

Firma ASEA regularnie inwestuje miliony dolarów w niezależne badania, które udokumentowały wpływ suplementu ASEA i żelu RENU28 na zdrowie na poziomie komórek. Zapraszamy do zobaczenia wideo, które omawia aspekt naukowy stojący za firmą ASEA.

Asea – Przełom w suplementacji

W momencie kiedy zauważysz, że coś w Twoim ciele dzieje się coś nieprawidłowego – Twoje komórki wiedziały o tym już od dłuższego czasu. ASEA stworzyła jedyną w swoim rodzaju technologię, która dostarcza ustabilizowanych aktywnych molekuł sygnalizujących redox w postaci suplementu do picia ASEA.

Pijąc suplement ASEA codziennie zwiększasz witalne możliwości swoich komórek, pomagasz swojemu ciału pracować na najwyższym poziomie oraz potężnie wspomagasz optymalne zdrowie.

RENU 28 – Pielęgnacja skóry

Na rynku znajdziesz dużo produktów, które adresują temat piękniejszej i zdrowiej wyglądającej skóry. Od tanich rozwiązań aż to drogie kremy anty-zmarszczkowe. W przypadku RENU28 stworzyliśmy nowe możliwości, które nie były do tej pory dostępne w żaden inny sposób. Rewitalizujacy żel RENU28 zmienia sposób w jaki ludzie myślą o zadbaniu o zdrowie swojej skory. Technologia zawarta w RENU28 w fundamentalny sposób poprawia zdrowie komórek skóry tworząc zauważalny efekt odmłodzenia już po pierwszych 28 dniach stosowania.

Jakich efektów możesz się spodziewać po technologii RENU28?
Najbardziej przełomowa kuracja regeneracji skóry dostępna na rynku!

Możliwości rozwoju w ASEA oraz PLAN KARIERY

Szukasz dodatkowego dochodu lub chcesz rozpocząć nową ekscytującą karierę? Firma ASEA stworzyła wyjątkowy plan wynagradzania Partnerów, który umożliwia współtworzenie rewolucji związanej z Molekułami Sygnalizującymi Redox!

Od początku powstania firma ASEA wypłaciła ponad 100,000,000 USD swoim Partnerom. Ponad 50% swojego obrotu przeznacza właśnie na bonusy dla Partnerów oferując jeden z najbardziej ekscytujących Planów Kariery w Network Marketingu!

Jak działa plan kariery?

Zapraszamy Cię do zobaczenia video na którym poznasz lepiej filozofię stojącą za Planem Kariery w ASEA oraz jak zmaksymalizować ten plan dla optymalnych finansowych rezultatów.

Dowiesz się jak poszczególne bonusy pomagają utrzymać koncentrację na kluczowych działaniach oraz wzmacniają prawidłowe działania w kierunku budowania dochodu pasywnego.

Program lojalnościowy ASEA

ASEA stworzyła unikalny program lojalnościowy dla stałych klientów, którzy uczestniczą w naszym programie Automatycznej wysyłki.

Im dłużej jesteś lojalnym klientem ASEA tym większe zniżki otrzymasz na swoje zamówienia (aż do 20%) oraz za kumulowane punkty lojalnościowe możesz odebrać darmowe produkty ze swojego sklepu ASEA, który otrzymasz zaraz po rejestracji jako Partner.